Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram Q. Naïeve School. 20e Eeuw. Stoomboot op bergmeer. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Hummel? Circa 1930. Italiaans havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.
C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.