Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Oud aquarel. Ontwerp boekkaft, 'Sandra wordt kampioen'. Door Hans van Stratum. Circa 1930 - 1950. Aquarel op papier. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Twee maal meisjes portret. Houtsnede op papier. Afmeting: 26 x 42 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
T. Timmermans. 1948. Bloemstilleven. Twee scheurtjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 72 cm. In redelijke staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.