Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.J. van Prooyen. 1834 - 1898. Moeder en kind op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12,5 x 18 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
van Loesk ? 19e Eeuw. Romantisch panoramisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Bas Veth, 1886. 1861 - 1944. Bomschuit met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.