H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Schaal met peren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Chinese gemberpot met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 45 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Handwerkend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 66 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 67 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.