Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Windaus. 20e Eeuw. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijke staat.
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Aquarel ontwerp old timer. Amicale des chauffeurs union professionnelle. Beroepsvereniging vriendenkring der autovoerders. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 29 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '89. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 1/12. Duif met hart. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 22 cm. In goede staat.
R. Hinze. 20e Eeuw. Duitse School. Drie paarden aan het grazen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.
W. Meyer. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.
Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
R. Francke. Circa 1930. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.
Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
S. Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.