Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.

H.J. Rijkelijkshuijsen, Hollands romantisch landschap
Resultaat: 125 EUR

H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Vrouw bij boom
Resultaat: 120 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Pieter van Baarsel, Bloeiende kastanje takken
Resultaat: 120 EUR

Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis-Grosser, Omarming man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwelijk naakt in stoel
Resultaat: 120 EUR

Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Resultaat: 120 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Resultaat: 120 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Resultaat: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Herderin met schapen
Resultaat: 110 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met drie eenden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorpsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18,5 cm. In goede staat.

C. Euler, Herenportret
Resultaat: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Duinlandschap
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Duinlandschap met bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

Mia. D. J., Kleurrijke achtertuin
Resultaat: 100 EUR

Mia. D.J. Kleurrijke achtertuin. Gouache op papier. Afmeting: 66 x 48 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Dorpsgezicht met haven
Resultaat: 100 EUR

Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Plechelmuskerk/Figuren op markt
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Eckhardt, Schelpenvisser met paardenkar
Resultaat: 100 EUR

Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.

K. Blasius, 17e Eeuws heren portret
Resultaat: 100 EUR

Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Passiebloem
Resultaat: 100 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerd. Passiebloem. Ets op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met frambozen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Th. Schwartze, Portret kind met muts
Resultaat: 100 EUR

Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.

3x Houtskool portretten, 1900
Resultaat: 100 EUR

Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.

Errö, Chinese figuren en zelfportret
Resultaat: 100 EUR

Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Religieus
Resultaat: 100 EUR

Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met twee vogels
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

Naar Reynolds, Miniatuur portret
Resultaat: 90 EUR

Oud miniatuur portret in geëmailleerde messing omlijsting. Naar Reynolds. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.

Breedveld, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Fritz Mikesch, Surrealistisch
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boeren schuur
Resultaat: 90 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jolande Brouwers, Moderne composities
Resultaat: 90 EUR

6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, De Seine Parijs
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met eieren en appels
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met eieren en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. van Duyn, Manga Hiti
Resultaat: 80 EUR

J. van Duyn. Titel Manga Hiti. Moderne acryl compositie met jute en zandtechniek. Acryl op paneel. Afmeting: 125 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Religieuze voorstelling met figuren. Circa 1800. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.

Mongram H, Figuren op strand
Resultaat: 80 EUR

Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Franke, Fruit stilleven
Resultaat: 80 EUR

Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude stadskaart Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.

A. Blaetter, Panoramisch landschap
Resultaat: 80 EUR

A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

J. van de Zee, Arabier bij bron met manden
Resultaat: 80 EUR

J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

Antieke landkaart N. Visscher
Resultaat: 80 EUR

Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...

Bernard Solomonick, Moderne compositie
Resultaat: 80 EUR

Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.

2x Medaillon schilderij, Kippen+stilleven
Resultaat: 80 EUR

Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.

Monogram B, Kerkinterieur
Resultaat: 80 EUR

Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

3x Chinese voor-ouder portretten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Rembrandts' moeder
Resultaat: 75 EUR

Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Resultaat: 75 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Resultaat: 75 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

De Vries, Hollands havengezicht bij avond
Resultaat: 75 EUR

De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee
Resultaat: 75 EUR

J. Smit '86. Hollandse driemaster en stoomboot op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

5x Bladmuziek, 1930
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

J. Kelderman, Gracht Amsterdam
Resultaat: 70 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gracht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Watermolen in bergen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Watermolen in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

H. Thiele, Poesje in oude schoen
Resultaat: 70 EUR

H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Madonna
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Madonna. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 32 cm. In matige toestand.

5x bladmuziek, 1930
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Vissersboten aan kust
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.

Lot diverse werken, 8x
Resultaat: 60 EUR

Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...

Roley, Interieur met kinderen
Resultaat: 60 EUR

Roley. 21e Eeuw. Interieur met kinderen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 61 cm. In goede staat.

B.Baaijens, Twents bospad
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Griekse ikoon met bladgoud
Resultaat: 60 EUR

Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd rechts boven Nico Bruynesteyn. (1893-1950) ca. 1930. Stilleven met vijzel en citroenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 18x24cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Resultaat: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

F. Jansen, Hollands zeegezicht met boten
Resultaat: 60 EUR

Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Schotland
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart Scotia Regnum. 17e Eeuw. Handingekleurd. Paar lichte beschadigingen bij omranding. Afmeting: 53 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo
Resultaat: 60 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.

J. Kok, 3x Winter gezichten
Resultaat: 60 EUR

J. Kok. Drie maal winter gezichten. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Resultaat: 60 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

Hummel? Italiaans havengezicht
Resultaat: 60 EUR

Hummel? Circa 1930. Italiaans havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Resultaat: 60 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.

T. Anconé, Saksische schuur Fleringen
Resultaat: 60 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)
Resultaat: 50 EUR

Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Resultaat: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Pad naar kerk
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker 1949. 1902 - 1981. Epreuve d' artiste. Pad naar kerk. Ets op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

T. Pley-Jansen, Handwerkende vrouw
Resultaat: 50 EUR

T. Pley-Jansen. Handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Resultaat: 50 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Fantasie figuren. Reproductie op papier. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren
Resultaat: 50 EUR

Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.

Dumee, Impressionistisch landschap
Resultaat: 50 EUR

Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten
Resultaat: 50 EUR

M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.

Lot met div. werken (16x)
Resultaat: 50 EUR

Lot met zestien werken. Duitsland. Onder andere: Olieverf, schetsen en reproducties etc. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Winters berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.