Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Bauve? Boeren interieur met kinderen
Startprijs 190 EUR

G. Bauve? Circa 1900. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)
Resultaat: 50 EUR

Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.

A. Asperslagh, Vaas met tulpen
Resultaat: 150 EUR

Alex Asperslagh 1960. 1901 - 1984. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Resultaat: 475 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 27 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boer bij kalf
Resultaat: 375 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

E. Schalbroek, Handwerkende vrouw
Resultaat: 270 EUR

E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jan ...?.., Vrouwelijk naakt
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk. Jan ....?..... Circa 1900. Vrouwelijk naakt. Mooie lijst !! Pastel op papier. Afmeting: 23 x 33 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, 4 vrouwen figuren
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen figuren. Olieverf op geschept papier. Afmeting: 72 x 63 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met kanten kraag
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam
Resultaat: 800 EUR

G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 725 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met twee vogels
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijs' stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee
Resultaat: 75 EUR

J. Smit '86. Hollandse driemaster en stoomboot op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel
Resultaat: 150 EUR

Guilliaume Corneille '96. 1922 - 2010. Nr. 135/250. Vrouw met duif, kat en vogel. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Kruideniers interieur
Startprijs 100 EUR

Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.

C. Briels, Surrealistische figuur
Resultaat: 50 EUR

Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.

Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 30 EUR

Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

Hans Mael, Abstract
Startprijs 25 EUR

Hans Mael. Abstracte compositie. Gemengde techniek op paneel. Onder andere: Linnen, stof, veren, metaal. Afmeting: 82 x 71 cm. In goede staat.

Gravure, Gezicht op het Westerdok
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.

Aquarel ontwerp old timer
Startprijs 80 EUR

Aquarel ontwerp old timer. Amicale des chauffeurs union professionnelle. Beroepsvereniging vriendenkring der autovoerders. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 29 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR

H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Lachende bruine beer
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

M. Nagtegaal, Ei met gezicht voor gevels
Startprijs 60 EUR

Marjan Nagtegaal. 1950 - ......... . Ei met gezicht voor gevels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

H.F. Lith, Zeegezicht
Startprijs 70 EUR

H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Startprijs 50 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Zeehond
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte dame op bed
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Naakte dame op bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 60 cm. In goede staat.

G. Posthuma, Poldergezicht bij avond
Startprijs 250 EUR

G. Posthuma. Circa 1890. Poldergezicht bij avond met molen en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A. Funke, Grachtgezicht Katwijk
Resultaat: 45 EUR

A. Funke. 1869 - 1955. Grachtgezicht Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

Altes, Riviergezicht met koe en herder
Startprijs 70 EUR

Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.

S. Kramer, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 120 EUR

S. Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Watermolen in bergen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Watermolen in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Windaus, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR

Windaus. 20e Eeuw. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijke staat.

E.J. Metal?, Oude spinster
Resultaat: 50 EUR

E.J. Metal? Circa 1900. Oude spinster. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 33 cm. In goede staat.

A. de Pablos, Flamingo danseres in landschap
Resultaat: 50 EUR

A. de Pablos '99. Spaanse School. Flamingo danseres in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

7x Antieke Franse ontwerpen
Startprijs 100 EUR

Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Franse aquarel, Tentoonstelling
Startprijs 40 EUR

Franse aquarel. Schilderijen tentoonstelling Denise Nadermann. 20e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 64 cm. In goede staat.

H. Poeder, Heidegezicht met schapen
Resultaat: 40 EUR

H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR

Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR

J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Stutterheim, Riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

G.F. van Schagen, Stilleven
Startprijs 100 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

C.M. Garms, Beekje langs boerenhuis
Startprijs 150 EUR

C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

G.F. van Schagen, Bloesemboom langs beek
Startprijs 200 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 50 EUR

Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee
Startprijs 200 EUR

H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 100 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 100 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Antieke ikoon, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Russisch ikoon, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Resultaat: 60 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

De Vries, Hollands havengezicht bij avond
Resultaat: 75 EUR

De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond
Startprijs 180 EUR

J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1981. Bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Resultaat: 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Louise Hartmann, Visserman met tabakspijp
Resultaat: 40 EUR

Louise Hartmann. Visserman met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 60 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

J. van Lijnschooten, Boer met paardenkar op Veluwe
Resultaat: 50 EUR

J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 40 EUR

Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 50 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Negroïde man
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram Q, Stoomboot op bergmeer
Resultaat: 40 EUR

Monogram Q. Naïeve School. 20e Eeuw. Stoomboot op bergmeer. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

Hummel? Italiaans havengezicht
Resultaat: 60 EUR

Hummel? Circa 1930. Italiaans havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startprijs 170 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....

3x Antiek grafiek
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR

Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 40 EUR

A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Resultaat: 60 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

C. v.d. Woerd, Drentse boerderij met waterput
Resultaat: 40 EUR

C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boeren schuur
Resultaat: 90 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

P.P. Schuurman, Portret man met baard
Startprijs 80 EUR

P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Monogram B, Kerkinterieur
Resultaat: 80 EUR

Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Shayer, Hoederhof drie kippen
Resultaat: 50 EUR

Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2x antieke etsen
Startprijs 40 EUR

Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.

P. Bouter, Landschap met coming sheep
Startprijs 220 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Resultaat: 120 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

Errö, Chinese figuren en zelfportret
Resultaat: 100 EUR

Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.