Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. Florale decors op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.
Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.
Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
J. Kok. Drie maal winter gezichten. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Hummel? Circa 1930. Italiaans havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Monogram Q. Naïeve School. 20e Eeuw. Stoomboot op bergmeer. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
Louise Hartmann. Visserman met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1981. Bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse goochelaar gravure. Wieglebs Magic VII & Tab IV. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Franse aquarel. Schilderijen tentoonstelling Denise Nadermann. 20e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 64 cm. In goede staat.
Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
A. de Pablos '99. Spaanse School. Flamingo danseres in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
E.J. Metal? Circa 1900. Oude spinster. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 33 cm. In goede staat.
Windaus. 20e Eeuw. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Watermolen in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
S. Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.
A. Funke. 1869 - 1955. Grachtgezicht Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
G. Posthuma. Circa 1890. Poldergezicht bij avond met molen en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Naakte dame op bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 60 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Marjan Nagtegaal. 1950 - ......... . Ei met gezicht voor gevels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Aquarel ontwerp old timer. Amicale des chauffeurs union professionnelle. Beroepsvereniging vriendenkring der autovoerders. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 29 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.