Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Startprijs 225 EUR

J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc.
Startprijs 200 EUR

Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...

Guy Olivier, Twee dames op stap
Resultaat: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram W.M., Romantisch landschap
Resultaat: 400 EUR

Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.

J. Schouten?, Landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR

Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.

Naar Reynolds, Miniatuur portret
Resultaat: 90 EUR

Oud miniatuur portret in geëmailleerde messing omlijsting. Naar Reynolds. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.

Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)
Resultaat: 50 EUR

Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.

Van Heel, Portret met drie kinderen
Startprijs 500 EUR

Van Heel 1885. Portret met drie kinderen met bal en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 43 cm. In matige toestand.

Anton Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk
Resultaat: 225 EUR

A. Bonnhorst. Circa 1880. Duitse School. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.

G. Bauve? Boeren interieur met kinderen
Startprijs 190 EUR

G. Bauve? Circa 1900. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Corneille, Duif met hart
Startprijs 100 EUR

Guilliaume Corneille '89. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 1/12. Duif met hart. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 22 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met drie eenden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

W. Bouguereau, Dans les bois
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Boeren achterhof
Startprijs 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Boeren achterhof met boeren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Resultaat: 45 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Resultaat: 45 EUR

Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 200 EUR

F. Trümper. 2003. Enschede. Auerhaan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 175 EUR

F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Heren portret
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.

H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand
Resultaat: 150 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 200 EUR

Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Jongen speel accordeon
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij ezels
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Frans Beckers, Rustende koe
Startprijs 150 EUR

Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Hinze, Drie grazende paarden
Startprijs 100 EUR

R. Hinze. 20e Eeuw. Duitse School. Drie paarden aan het grazen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Wassily Kandinsky, Mit und Gegen
Startprijs 150 EUR

Wassily Kandinsky. 1866 - 1944. Titel: Mit und Gegen 1929. Offset druk Arti Graffiche Ricordi Milano. Print op papier. Afmeting: 116 x 81 cm. In goede staat.

Keith Haring, Screenprint
Startprijs 80 EUR

Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.

J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje
Resultaat: 250 EUR

J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

S. Dali, Romaanse kerk met figuren
Startprijs 140 EUR

Salvador Dali. Zijde print. Romaanse kerk met figuren. Print op zijde. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 100 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 80 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 150 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 150 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Rembrandts' moeder
Resultaat: 75 EUR

Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 180 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Byzantijns ikoon, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR

Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.

Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR

Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.

Prachtige 18e Eeuwse gravure
Resultaat: 125 EUR

Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, De Seine Parijs
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Startprijs 80 EUR

N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijgerend paard
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met gracht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.

W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

W. Meyer. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorpsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap met herders, schapen en dorp. Afmeting: 21 x 30 cm. In redelijke staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Resultaat: 75 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Coming sheep met herder
Resultaat: 160 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Josef Gindra, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

C. Euler, Herenportret
Resultaat: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

Jacob Maris, Landschap met boot
Resultaat: 135 EUR

Antieke gravure van Jacob Maris. Door G.J. Dake. 1886 - 1946. Landschap met boot, figuren en koeien. Gravure op papier. Afmeting: 64 x 37 cm. In goede staat.

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR

Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 28 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Resultaat: 75 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar
Resultaat: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Boerderij met figuren en kippen
Resultaat: 160 EUR

C. Koppenol. Duitse boerderij met figuren en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 51 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Schaal met peren
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Schaal met peren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met eieren en appels
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met eieren en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk
Resultaat: 280 EUR

Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Stadsgezicht kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Duits berglandschap
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. IJsberen vallen scheepsvaarders aan bij Noordpool . Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: 75 x 111 cm. In slechte staat.

B. Gielkens, Abstract
Startprijs 100 EUR

Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Russische vrouw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen
Resultaat: 850 EUR

L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.

Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen
Resultaat: 900 EUR

Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

A. Luycx, Paar oude veterschoenen
Resultaat: 375 EUR

A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc..
Resultaat: 210 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Landschap met ladenkastje, twee stoelen en drie glazen. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 120 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Vrouw bij boom
Resultaat: 120 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startprijs 100 EUR

Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Duinlandschap
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Duinlandschap met bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersboten aan kust
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.

Theo ? , Vaas met bloemen
Resultaat: 135 EUR

Theo ...?...... Verso galerie Polder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Pieter van Baarsel, Bloeiende kastanje takken
Resultaat: 120 EUR

Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.

A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.

J. van Duyn, Manga Hiti
Resultaat: 80 EUR

J. van Duyn. Titel Manga Hiti. Moderne acryl compositie met jute en zandtechniek. Acryl op paneel. Afmeting: 125 x 60 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

Mia. D. J., Kleurrijke achtertuin
Resultaat: 100 EUR

Mia. D.J. Kleurrijke achtertuin. Gouache op papier. Afmeting: 66 x 48 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Resultaat: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Engels kerkje
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 60 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Religieuze voorstelling met figuren. Circa 1800. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Chinese gemberpot met bloem
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Chinese gemberpot met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.