Lot met 4 zilveren miniaturen, 835/000, een klomp versierd met graveerwerk, 4 cm, een koala met jong, 3,5x3cm, een klein draaiorgel, 2,5cm en een spinnewiel, 6 cm. Totaal ca 75 gram. In goede staat
Zilveren kandelaar, 925/000. Engelse tafelkandelaar op ronde voet met parelrand. ø9x21cm. MT.: A.T.Cannon Ltd, Sheffield, jl.:F:1973. Wat beschadigingen aan de voet, verder in goede staat
Zilveren theebus, 833/000, ovale bus met een schuitvormig deksel voorzien van voorstellingen met Hollandse taferelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:Q:1926. 9x6x9cm. ca 143 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur molenbeker, 833/000, met figuur als staander en trap. ca 28 gram. 11cm. De wijzer ontbreekt, verder in goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde acanthusbladeren, rastergraveerwerk en een bewerkte manchet bij de hand. Russisch, St Petersburg. 24 cm. ca 71 gram. In goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde bladmotieven, een getorste rand en een geschulpte manchet bij de hand. Russisch, St Petersburg. 26 cm. ca 73 gram. In goede staat.
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koets met figuren. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 67 gram. Als nieuw
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een molen met beweegbare wieken. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 61 gram. Als nieuw