Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pepermunt- en snuifdoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...

Zilveren miniatuur boot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 zilveren miniaturen, 835/000, een klomp versierd met graveerwerk, 4 cm, een koala met jong, 3,5x3cm, een klein draaiorgel, 2,5cm en een spinnewiel, 6 cm. Totaal ca 75 gram. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Engelse tafelkandelaar op ronde voet met parelrand. ø9x21cm. MT.: A.T.Cannon Ltd, Sheffield, jl.:F:1973. Wat beschadigingen aan de voet, verder in goede staat

Zilveren doos
Resultaat: 450 EUR

Zilveren doos, 833/000, achtkantig model met scharnierend deksel, fraai versierd met gegraveerde voorstelling en tekst:: Het huis te Baarland, van ter zijde gelien, Het huis ter Baarland, van agteren ...

Zilveren mandje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met glooiende parelrand, voorzien van ajourwerk met pauwen, Het mandje is geplaatst op een ovale dubbele ring. 12x9x5cm. ca 60 gram. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven....

Zilveren peper/zout stel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren specerijen stel, 925/000, met twee strooiers en een bakje met een rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van fijne guilloche bewerking. MT.: Reid & Sons, Newcastle. Eén strooier wat gedeuk...

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat

Deens zilveren bestek, 7x
Resultaat: 120 EUR

Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een theelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...

Zilveren theebusje
Resultaat: 175 EUR

Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat

Zilveren theebusje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren theebus, 833/000, ovale bus met een schuitvormig deksel voorzien van voorstellingen met Hollandse taferelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:Q:1926. 9x6x9cm. ca 143 gram. In goede staat

2x Zilveren kandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, op een achthoekige voet met een gecontourneerde zuil en een achthoekig licht. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch gmund. 8x8x15 cm. In goede staat.

4 Zilveren potjes, 3 met blauw glas
Resultaat: 100 EUR

Vier zilveren bakjes, 835/000, een rond bakje met cannelures en floraal motief geplaatst op 4 klauwpootjes met parelrand, ø6x5cm, MT.: M.Th. Ponsioen, Schoonhoven, en een specerijen set met 3 blauw gl...

Antiek zilveren brandewijnkom
Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, 833/000, met deksel. Ovale kom met cannelures en gedreven voorstellingen versierd met parelrand, geplaatst op een ovale voet met C-voluten en bloemen. De brandewijnkom ...

Zilveren molenbeker
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker, 833/000, met figuur als staander en trap. ca 28 gram. 11cm. De wijzer ontbreekt, verder in goede staat.

Zilveren jat
Resultaat: 130 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde acanthusbladeren, rastergraveerwerk en een bewerkte manchet bij de hand. Russisch, St Petersburg. 24 cm. ca 71 gram. In goede staat.

Zilveren jat
Resultaat: 140 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde bladmotieven, een getorste rand en een geschulpte manchet bij de hand. Russisch, St Petersburg. 26 cm. ca 73 gram. In goede staat.

Zilveren miskelk
Resultaat: 680 EUR

Zilveren kelk, 833/000, op grote ronde voet en een ronde vergulde kelk. De rand van de voet is voorzien van een gravure: Gemaakt door A.S. verhoeven 13 september 1853. ø16x25cm. ca 510 gram. jl.:T:185...

2 Zilveren flessenbakken
Resultaat: 100 EUR

Set met twee flessenbakken met zilveren rand, 925/000, en houten bodem. MT.: C.J.Vander Ltd, London, jl.:h:1963. ø11x3cm.Lak van het hout is wat afgesleten. In goede staat

Friese zilveren brandewijnkom
Resultaat: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Zilveren servies, 3 delig
Resultaat: 550 EUR

Zilveren servies, 3 delig, Art Deco, met een theekan, melkkan en suikerpot, met een hamerslag. Voorzien van houten strak gevormde knoppen en grepen. MT.: Norsk Filigransfabrikk, Oslo, 1889-1906/1910-...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koets met figuren. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 67 gram. Als nieuw

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een molen met beweegbare wieken. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 61 gram. Als nieuw