Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen staande boeddha op lotusbloem. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen condor. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd WMSVH. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen edelhertenkop op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 21e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.