Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 21e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen edelhertenkop op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen condor. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd WMSVH. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen staande boeddha op lotusbloem. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.