Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak doos
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...

5x Oud Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...

Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3x Oude Italiaanse apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Antieke keramieken piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Plazuid bloemmpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.

5x Antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

4x Antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Lot Imari (7x), 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal 19e eeuwse diverse Imari porseleinen borden. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Duitse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Fayence sierschotel met bodemmerk. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

2x Chinese papbordjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met koekoek uit het huisje decor. Eén bord chip + haarscheur, één bord gaaf. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Kantonese schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese schaal met insecten, florale en vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 25,3 cm ø. In goede staat.

Antiek Japans Kutani servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans Kutani servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee theekannen, melk+suiker, twaalf kopjes, vijfentwintig schotels. Enkele chips. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Aparte groene Chinese bolvaas
Resultaat: 50 EUR

Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude jardiniere
Resultaat: 50 EUR

Grote oude terracotta jardiniere met vissenkoppen en fratzen. Renaissance-stijl. Afmeting: 19 x 47 x 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1920
Resultaat: 50 EUR

Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/vogels en tekst decor. Afmeting: 30 x 19,5 ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antieke 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale en goud decor. Eén deksel mist Foo-hond. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

3 Delen Japans Imari, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Sevres inktstel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.

4x Antieke Hollands plateel
Resultaat: 46 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...

Groot lot oude/antieke tegels
Resultaat: 45 EUR

Groot lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Resultaat: 45 EUR

Vier antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Eén set groot, Nr. 3088, Man en vrouw, chip. Eén set klein, Nr. 752, Man en vrouw. Afmeting: 19,5 - 33 cm. In goede staat.

Duitse Hummel Wandplaquette
Resultaat: 45 EUR

Duitse Hummel wandplaquette. W.-Germany. 30/OA. Baby met kuif en bij. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.

5x Oude Chinese kommen, 1900
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen kommen met bloesem en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 11,6 cm ø. In goede staat.

Japans eierschaal theeservies
Resultaat: 45 EUR

Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Kopje Versace Rosenthal
Resultaat: 40 EUR

Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

2x Antieke borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

Lot Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Resultaat: 40 EUR

Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese snuiftabaksdoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.