Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson borden met rozen en goud decor. Twee borden chips, één bord gebroken en drie goed. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Villeroy en Boch gelimiteerd sierbord. Ontworpen door Wladimir Njemuchin/Nemukhine. 1925 - 2016. No. 4. Titel: Carreau. Circa 1980. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kom met florale decor en vier tekens bodemmerk. Geribbelde omranding. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met floraal/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma tête à tête theeservies. Eén kopje mist, éen kopje haarscheur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 x 25 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Japanse Satsuma pijpvazen met florale/vogel/goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch ontbijtservies. Decor Luxembourg. Bestaande uit: Twee tablets, theekan + comfoor, melk/suiker set, achttien kop en schotels, ontbijtborden, gebaksborden, botervloot. Minima...
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Kopjes, kommen, dekselbekers etc. Bodemmerk. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung met paradijsvogels in landschap decor. Eén bord goed, één bord chips, één bord beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staa...
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose bloempot met figuren, insecten en florale decors. Afmeting: 22 x 26,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees republiek porselein. Bestaande uit: Zes vazen met diverse decors/teksten + gemberpot. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen octagonale theebus met zes tekens bodemmerk, landschap rondom met figuren en keizerlijk gele glazuur. Afmeting: 30 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale, draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Twee oude/antieke Chinese Kantonese vazen met Familie Verte, florale/vogel decor. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In goede staat.
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen 18e eeuwse Quang Lung schotel met pagodes in baai en figuren. Randglazuur schade. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met florale decors en bodemmerk. Haarlijnen en chip deksel. Afmeting: 15 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Vier octagonale schotels, floraal. Twee goed. Twee met haarlijn. Eén diepe schotel, tuindecor met vazen en vlinder, goed + kopje. Eén kopje octogon...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers floraal. Eén met haarscheur, drie met minimale chips. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.-Germany. Bestaande uit: Zingende jongen, nr. 131 + Jongen met cake, nr. 128. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén achtkantige kom met bodemmerk en florale decor. Eén vaasje met florale decor. Afmeting: 6,5 x 12 x 12 cm / 12 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oude Japanse keramieken figuren met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Monnik, Quan Yin, pauw (chips snavel), paradijsvogel, tempelhond. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen pin up lampenvoeten met benen. Circa 1915. JA. R. en genummerd. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon schotel met florale decor. Op houten standaard. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica Jugendstil aardewerk met florale zweepslag decors. Circa 1915. Bestaande uit: Twee vazen en drie borden. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Twee maal haarlijn + chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (14x) Chinees porselein, Familie Rose. Onder andere: Krekeldoos, opdienschalen, kommetjes, dekselpotje etc... Afmeting: 4 - 21 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Chinees porseleinen republiek-stijl vaas. Met figuren decor en tekst. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met karpers en kreeft + schotel, scherf af. Twee capucijner kopjes met bodemmerk, één chip. Chinese Imari schotel. Deksel. Afmeting: 5 - ...
Zes antieke Duitse porseleinen kop en schotels met roze florale decors. Met blindmerk W. Wallendorf. Circa 1800. Twee schotels licht beschadigd. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.