19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Zilveren strooibus. Is voorzien van een kuiken welke deels verguld. Onbekende merken. Gewicht: circa 27 gram. Afmeting: 4,5 x 6 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant. Ring met een vierkante kop, 11x11mm, bezet met in het midden 16 singlecut geslepen diamanten in geelgouden zetpoten, daaromheen een rand met 20 singlecut geslepen diamanten...
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met 4 kleine zirconia's. breedte kop 7,5 mm. ø 59 ca 1,9 gram. In goede staat
Sigarenkoker met schildpad en zilveren gezaagde rand en plaquette, 833/000, beiden voorzien van biedermeier graveerwerk. 14x8,5x2cm. MT.: Th. Jorna, St Nicolaasga, 1876-1908. In goede staat
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.