Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...
Geelgouden ring, 585/000, met parel en rode steen. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde rode steen met een rand met zaadpareltjes. Eén ontbreekt. ca 1,8 gram. ø58. In redelijk goede sta...