Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

2x Meissen plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.

Frans tablet, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse historisme dekselpot
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse Royal Doulton dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse Royal Doulton keramieken dekselpot met figuren decor rondom. Patent No. 194168 X 8344 16602. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Japanse schalen
Startprijs 60 EUR

Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Samson borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met Löwenstoft decor. Twee borden haarscheuren. Twee borden minimale chips rand. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.

Paar Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: 40 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

6x Japanse kop + schotels, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Zes 19e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.

5x Duitse borden, divers
Startprijs 100 EUR

Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...

Antiek porseleinen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

3x Aardewerk figuren
Startprijs 50 EUR

Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

Lot oud porselein, divers (6x)
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...

Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x)
Resultaat: 65 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.