Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 40 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Startprijs 40 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

30x De avonturen van Flipje
Startprijs 40 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

2x Bureauklokken
Startprijs 40 EUR

Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

2x Zadeltas uurwerken
Startprijs 40 EUR

Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

2x bronzen beeldje, Spelende hondjes
Startprijs 40 EUR

Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.