Grote zilveren suikerbak met lepels, 833/000, ronde suikerbak met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een ronde voet. Voorzien van alliantie gravering en data. Met insparingen voor lepe...
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een sierlijke kop voorzien van 4 rond gefacetteerde saffieren en 12 singlecut diamanten. breedte kop 19 mm. ø 56. ca 3,9 gram. In goede staat
Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Roco H0 62950, NSB Di 3.641 met originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat
Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...
Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat