Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren suikerbak met12 lepels
Startprijs 280 EUR

Grote zilveren suikerbak met lepels, 833/000, ronde suikerbak met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een ronde voet. Voorzien van alliantie gravering en data. Met insparingen voor lepe...

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 150 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een sierlijke kop voorzien van 4 rond gefacetteerde saffieren en 12 singlecut diamanten. breedte kop 19 mm. ø 56. ca 3,9 gram. In goede staat

Zilveren chatelaine met signetten
Resultaat: 170 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat

Antieke keramieken piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Gouden hanger met citrien
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw

Antieke Plazuid bloemmpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Gouda plateel 'Juliette'
Startprijs 125 EUR

Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil armband
Resultaat: 60 EUR

Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

Oude Empire-stijl bureaustoel
Resultaat: 110 EUR

Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 70 EUR

Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

2 Saffieren
Startprijs 60 EUR

Twee ovaal geslepen saffieren, 5,98 ct en 5,21 ct.

Roco H0 62950, NSB Di 3.641
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62950, NSB Di 3.641 met originele verpakking en in goede staat.

Gouden oorknoppen met carneool
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat

Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...

2 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

Lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startprijs 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

2 Parelcolliers
Startprijs 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat