Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Antiek groen emaille, 1910
Resultaat: 75 EUR

Zes maal antiek groen emaille voor keuken. Inclusief groen porseleinen koffiemolen. Circa 1910. In uitstekende staat. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.

9 Delen groen emaille, goudrand
Resultaat: 160 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.

2x Oude emaille reclameborden
Resultaat: 130 EUR

Twee oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Persil, 30-er jaren, bijgeschiderd + Maggi Aroma Spijzen, 30-er jaren, bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 40 cm / 41 x 20 cm. In redelijke staat.

2x Oude emaille borden
Resultaat: 140 EUR

Twee oude authentieke emaille borden. Bestaande uit: COOP reclame, bord rondom randen bijgewerkt + Beukenhorst Koffie-Thee Winterswijk. Afmeting: 60 x 32 cm / 38 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot voor-oorlogse blikken (8x)
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

25x oude/antieke voorraadblikken, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vijfentwintig oude/antieke voorraadblikken met reclame. Divers. Onder andere: Koffie, cacao et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken, 1930
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.

Lot divers reclame materiaal
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

3x Koffie Hag, 1930
Resultaat: 70 EUR

Drie maal Koffie Hag. Circa 1930. Bestaande uit: Blik met nog vacuum verpakte inhoud. Koffiemolen 'Wie proeft die roemt'. Glazen reclamebord. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Antieke koperen kruideniers dispenser, 1910
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.

3x Antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.

9x Oude schoolplaten
Resultaat: 90 EUR

Negen oude/antieke Hollandse schoolplaten. Divers. Afmeting: 80 - 110 cm. In redelijk/goede staat.

11x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 100 EUR

Elf stuks antieke voorraadblikken met diverse reclame. Onder andere: Koffie, cacao, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

21x Oude/antieke cacao blikken
Resultaat: 250 EUR

Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke cacao blikken
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers kruideniers antiek
Resultaat: 75 EUR

Groot lot divers kruideniers antiek. Onder andere: Blikken, emaille et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Antiek kruidenierskastje, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met voluten en krullen. 8x10,5 cm. ca 32 gram. In goede staat

3x Oude porseleinen vogels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 5.750 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

Sieraden met bloedkoraal (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie sieraden met koraal, een zilveren broche met een rozet uit bloedkoralen, ø 27 mm, een gouden hanger met gesneden bloedkoraal, met rozen en blaadjes en een hanger met een gesneden koraal in de vor...

Albert Geudens, Tinnen kan met bloemen
Startprijs 450 EUR

Albert Geudens. 1869 - 1949. Tinnen kan met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 56 cm. In goede staat.