Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.

Zilveren chatelaine met signetten
Resultaat: 170 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat

32x Munten, Amerika
Startprijs 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.

K.P.M. Servies, 1920
Startprijs 550 EUR

Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...

Gouden hanger met citrien
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Zilveren schaal
Startprijs 250 EUR

Fraaie zilveren schaal, 835/000. rechthoekig gecontourneerde schaal met floraal graveerwerk op de hoeken, op 4 bolpootjes en voorzien van een hengsel met graveerwerk. 25x19x19cm. ca 472 gram. In zeer ...

Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Oud Chinees bord met tekst
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Jugendstil armband
Resultaat: 60 EUR

Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke geelgouden band met een witgouden ronde zetkast voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,10 VSI. ø 54. Merk Rensini. ca 2,6 gram. In goede staat

Zilveren kandelaar
Startprijs 70 EUR

Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.

Antieke keramieken piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Plazuid bloemmpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Saffieren
Startprijs 60 EUR

Twee ovaal geslepen saffieren, 5,98 ct en 5,21 ct.

2x Gouda plateel 'Juliette'
Startprijs 125 EUR

Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

Gouden oorknoppen met carneool
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat

Mahoniehouten rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.