Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat
Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.
Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Fraaie zilveren schaal, 835/000. rechthoekig gecontourneerde schaal met floraal graveerwerk op de hoeken, op 4 bolpootjes en voorzien van een hengsel met graveerwerk. 25x19x19cm. ca 472 gram. In zeer ...
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke geelgouden band met een witgouden ronde zetkast voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,10 VSI. ø 54. Merk Rensini. ca 2,6 gram. In goede staat
Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.