Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen figuur, Eendenstel
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

2 Saffieren
Startprijs 60 EUR

Twee ovaal geslepen saffieren, 5,98 ct en 5,21 ct.

Roco H0 62950, NSB Di 3.641
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62950, NSB Di 3.641 met originele verpakking en in goede staat.

K.P.M. Servies, 1920
Startprijs 550 EUR

Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

Lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1820- 1830
Startprijs 300 EUR

Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Gouden oorknoppen met carneool
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Resultaat: 50 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Eiken commode, 1890
Resultaat: 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

32x Munten, Amerika
Startprijs 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.

Oud Chinees bord met tekst
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke keramieken piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1890
Resultaat: 325 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Plazuid bloemmpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

2x Bronzen tafellampen
Startprijs 100 EUR

Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.