P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...
Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring Tiffany model met een briljant geslepen diamant, ca 0,35 crt Si/H. ca 6,5 gram. ø 62 In goede staat
Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...
Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.