Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek dubbelzijdig emaille reclamebord 'Teintureries Réunies'. Afmeting: ø 49 cm. In goede originele staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Lot zilver, met een zilveren theezeef op porseleinen bakje met zilveren rand, een luciferdoosjeshouder met gravure, een trompetvaasje, een zilveren plaat met gravure, een broche en een muntrand met mu...