Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren creolen met harhangers
Startprijs 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Antieke barometer, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.

3x Japanse benen netsuke
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

Lot robijnen en saffier
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Creolen, goud op zilver
Resultaat: 25 EUR

Creolen, goud op zilver met zirconia's. Scharnierende creolen met rijen met zirconia's. 10x20mm. ca 9, 9 gram. In goede staat

2x Antieke Verkade blikken, 1920
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

2 Amethisten
Startprijs 30 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Parelcollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw

Oud/antiek rond emaille bord
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek dubbelzijdig emaille reclamebord 'Teintureries Réunies'. Afmeting: ø 49 cm. In goede originele staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...

Oude weegschaal + klok, 1920
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren broches
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat

2x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.

S. Hass, Duits landschap met houtvesters
Resultaat: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Resultaat: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude reclamefiguren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startprijs 400 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo
Resultaat: 375 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boten bij 'de Pook' Almelo-Nordhorn kanaal bij Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26,5 cm. In goede staat.