Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met Löwenstoft decor. Twee borden haarscheuren. Twee borden minimale chips rand. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Collier met agaat en drie grote hoornvormige jade imitatie kralen. Versierd met witmetalen geribde bollen en sluiting. 50 cm. In goede staat
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Groningse antieke zilveren huwelijkslepel. Initialen op achterkant steel. Geprofileerde rattenstaart en accolade vormige steel. Citroen. Onbekende meester. Anno 1738-1739 N. Gewicht: circa 49 gram. Af...
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...
Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000, een bijbel met bruin lederen kaft , voorzien van initialen, met goud op snee, het nieuwe testament, 1874, versierd met een zilveren gecontourneerd slot met g...
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Zilveren comfoor met brander, 833/000, op houten basement. Rond theelicht op 3 poten geplaatst op een rond houten basement met 3 houten pootjes. Voorzien van een zilveren brander. MT.:H.Adema, Leeuwar...