Gouden collier, 585/000, met s-vormige schakel. Breed collier met schakels met S-vomrige hangers. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 13 mm. lengte 44 cm. ca 31 gram. In zeer goede staat
Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Collier en armband uit bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier en een armband met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø4mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in bloemvorm met in het...
Lot zilver, met een zilveren theezeef op porseleinen bakje met zilveren rand, een luciferdoosjeshouder met gravure, een trompetvaasje, een zilveren plaat met gravure, een broche en een muntrand met mu...
Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse sabel. Aug. + Alb. Schnitzler Solingen. Bronzen met houten heft. Met plated schede. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.