Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat