Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat
Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat
Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Horloge Diesel met vierkante stalen kast en leren band. In originele doos met certificaat. breedte 42 mm. Werkend
Geslepen kristallen lepelvaasje met sticker CBZ Holland en 835/000 zilveren rand. Mr. C. Sandifort-Amsterdam/Rothemmeersum/Maastricht. Met zes 835/000 zilveren Biedermeier theelepeltjes. Afmeting: 9 c...
Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.
Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...
Zilveren choker, 835/000, met 3 rijen, voorzien van een ijsmattering. Met bakslot en veiligheid. 3,6 mm. 40 cm. ca 30 gra. In goede staat
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.