Bijbel met bruin leder kaft, het nieuwe testament 1834, voorzien van zilveren slot met allegorische voorstelling. MT.: C.Grosseknetter, Middelburg, ca 1776. 9x6,5x5,5cm. In goede staat
Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....
Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...
Geelgouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt uit maansteen met daarop een versiering met turkoois steentjes in goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x...
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.