Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.