19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.