Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude emaille borden
Resultaat: 140 EUR

Twee oude authentieke emaille borden. Bestaande uit: COOP reclame, bord rondom randen bijgewerkt + Beukenhorst Koffie-Thee Winterswijk. Afmeting: 60 x 32 cm / 38 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

4x Diverse blikken
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Beschuit, Van Rossum's Tabak, Kahrel's Thee, De Wiljes Koffie en Thee. Afmeting: 48 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.

5 Antieke blikken
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke kruideniersblikken. Onder andere: Verkade Toffee, van Melle's Toffee, Goldstar Toffee, Excellent. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: IJsseldijks Thee, V.S. Pepermunt, Van Heuff Koffie-Thee. Afmeting: 34 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Resultaat: 235 EUR

19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Hollandse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Frans bureauklokje, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Chinese tegel in lijst
Resultaat: 725 EUR

Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.

Oude bruine Chinese celadon vaas
Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Gouden medaillon, broche en granaat
Resultaat: 75 EUR

Lot goud, 585/000, met een collier uit granaat met een geelgouden gefacetteerde bolsluiting, ø 9mm, een gouden broche gemaakt uit een schildvormig slot met graveerwerk, voorzien van een onedele broche...

Zakhorloge
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...

M. Nefkens, Schaapskooi met herder
Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

Trix H0, 22541, V188 001
Resultaat: 65 EUR

Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.

Munten verzameling
Resultaat: 95 EUR

Kavel diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (Nederland-Amerika 1782-1982), 4x 10G, 5x 2,5G (1959-1960), 18x 1G (1929-1977), 2x 1/2G(1929-1930), diverse centen en enkele buitenlandse munten. Dive...

Emaille reclamebord Douwe Egberts
Resultaat: 130 EUR

Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

2x Emaille reclameborden
Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...

Antieke bakkerspop, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.