Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Kantonese schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese schaal met insecten, florale en vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 25,3 cm ø. In goede staat.

Chinese platte kom
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Nymphenburg kop/schotels
Startprijs 220 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...

20x Antieke K.P.M. borden, 1900
Startprijs 400 EUR

Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. En een Chinees porseleinen Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk met decor van fig...

Oude Chinese vaas
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese kraag vaas fam rose met figuren decor 20 e eeuw,38 cm cond G en Familie Rose dekselvaas met rood bodemmerk. Bovenrand gerestaureerd omstreeks 1900. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede st...

Chinees vaasje
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.

Brede gouden armband
Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...

Gouden sieraden, parure
Startprijs 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 300 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Collier met parels en bloedkoraal en gouden streekslot
Startprijs 1.000 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...

Jurres, Paard met Arabische figuren
Startprijs 800 EUR

Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met boten
Startprijs 350 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Kerkbeker en graal, BWG
Startprijs 100 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...

Zilveren Russische suikerbak
Startprijs 200 EUR

Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...

Emaille reclamebord 't Gildenhuis
Startprijs 80 EUR

Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

Cassette met 2 heilige figuren zilver
Startprijs 200 EUR

Cassette met 2 heilige Indiase figuren uit zilver, BWG, Ganesha en Lakshmi. In originele cassette van BTj Jewellers uit Delhi. 6x4x8cm. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1856
Resultaat: 175 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat

2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Dame
Resultaat: 550 EUR

Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Havengezicht
Resultaat: 150 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine
Resultaat: 70 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 tonnen en 3 signetten, voorzien van musketonhaak. Niekerk, Schoonhoven. ca 53 gram. 28 cm. In goede staat

Gouden ring met smaragd
Startprijs 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring in een brede V-vorm met een opengewerkte kant en in het midden tussen de band een peervormige rozet met in het midden een peervormig gefacetteerd...

Evert Rabbers, Koe met kippen
Resultaat: 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

3 Waterman pennen
Resultaat: 50 EUR

Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Zilveren beker
Resultaat: 200 EUR

Zilveren beker cilindervormig met dubbele filetrand, op ronde voet met bewerkte rand. Vermoedelijk Augsburg, begin 19e eeuw. ø8x10cm. ca 144 gram. In goede staat.

Zilveren spiegel
Startprijs 100 EUR

Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...

Zilveren tafelbel, 1878
Startprijs 180 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model met florale bewerking met gekrulde greep met bladeren. Voorzien van koperen binnenbel. MT.: Held, Amsterdam, jl.:t : 1878. ø10x18cm. Rand wat gedeukt, verder in ...

Zilveren inktstel met pen, 1854
Startprijs 180 EUR

Inktstel met 2 kristallen geslepen potjes met zilveren gecontourneerde dop met graveerwerk, geplaatst op een zilveren rechthoekig gecontourneerde houder met graveerwerk en 2 zilveren pennenhouder en b...

Gouden kruis
Startprijs 100 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, versierd met cantille en knopjes bezet met zaadparel. 28x49mm inclusief oog. ca 1,9 gram. In goede staat.

6x Antiek religieus
Startprijs 340 EUR

Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren klemband, Finse stijl
Startprijs 60 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met bewerking in Finse stijl. breedte 13-20mm, ca 34,6 gram. 54 mm. In goede staat

Frans miniatuur staand klokje, 1880
Startprijs 375 EUR

Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...

Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta klokkast met stempel K.S. Bech.... .Vrouw met kruik. Uurwerk niet origineel. Niet getest. Circa 1915. Afmeting: 41 x 31 x 18 cm. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met biedermeier graveerwerk met fijn ribpatroon. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:Q:1850. 13x8x3cm ca 174 gram. Voorzien van gravure op de binnenk...

Theebus met zilver, 1875
Startprijs 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren kraag en dop. Voorzien van fraai slijpwerk en zilveren kraag en dop met gepointilleerd patroon. ø10x15cm. MT.: Van Kempen en zn, Voorschoten, 1858-1924. In goede staat

Italiaanse kerststal set, 1980
Startprijs 50 EUR

Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Kavel Poëzie albums (14x)
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1898
Resultaat: 210 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal geschulpt model met voorstellingen en floraal decor, geplaatst op een ovale gezaagde rand en voorzien van grepen met een wapen met staande leeuwen. MT.: P.van de...

2 Zilveren strooier
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren strooiers, 925/000, met glazen binnenkant, geplaatst op 3 bewerkte pootjes. ø6x11cm. Diverse deukjes. In redelijk goede staat

19e Eeuwse historisme dekselpot
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.

Collier & oorhangers, parels
Resultaat: 50 EUR

Collier en oorhangers met parels, zilveren Y-collier versierd met zoetwaterparels en zilveren oorhangers met een parel in de vorm van een rijstkorrel, lengte 16 mm, lengte 40-46cm. ca 18,8 gram. In go...

Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

9 Werken Toon Tieland
Startprijs 200 EUR

Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

12x KunstreproductiesToon Tieland
Startprijs 90 EUR

Twaalf kunstreproducties Toon Tieland. 1919 - 2006. In originele map. Gelimiteerde oplage. Afmeting: 31,5 x 22 cm. In goede staat.

Antieke eiken porte montre
Startprijs 110 EUR

Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoeltjesklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Joggili klokje, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Vrouw met palmboom
Startprijs 100 EUR

Guilliaumme Corneille. 1991. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Vrouw met palmboom. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 21 cm. In goede staat.

Oude lederen dokterstas
Resultaat: 60 EUR

Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren suiker en zoutschep
Startprijs 50 EUR

Een 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met randfilet. Mr. W.F. Schuss-Amsterdam. Anno 1876. En een 835/000 zilveren zoutschep met gecontourneerd heft met filetrand. Mr. H.A. Schuss-A...

Zilveren kannetje en suikerschep, klontjestang
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kannetjes, 833/000, model bonton, buikvormige kan met een scharnierend deksel op een gladde standring. Gemonteerd met een ebbenhouten greep en knop. MT.: koninklijke Begeer, Voorschoten, jl.:...

Antieke slinger bewegingklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.

D. Wiggers, Heuvelachtig landschap
Resultaat: 225 EUR

D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Hermann Thiele, Winterlandschap met boerderijen
Resultaat: 100 EUR

Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Antieke Corpus Christi, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.

Dubbelzijdige stationsklok
Startprijs 120 EUR

Dubbelzijdige stationsklok. Aluminium. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

Koetsiersklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.

P. Pahle?, Duits riviergezicht met kasteel
Resultaat: 140 EUR

P. Pahle?. Duitse School. Circa 1880. Duits riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 63 cm. In goede staat.

Zilveren set met paarse stenen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sieraden met paarse steen, ring met een ovale amethist, een broche met ovale amethist en een collier met hanger voorzien van paarse steen. Diverse gehaltes. totaal ca 26,8 gram.

2 Kristallen specerijenbakjes met zilver
Startprijs 180 EUR

Twee zeldzame kristallen specerijenbakjes op zilveren voet, 833/000. Bakjes met omgeslagen rand versierd met waaierslijpsel, geplaatst op een zilveren vierkante voet met gelobte bewerking en 4 bolpote...

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese vogelkooi met porseleinen voederbakjes. Gemaakt van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 37 cm ø. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren Buddha-to-Buddha ring
Startprijs 65 EUR

Zilveren Buddha-to-Buddha ring model Edwin. breedte 15 mm. 925/000. ø 55. ca 21,5 gram. In goede staat

Kleine antieke regulateur
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder wandklok
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas veldslag. Verf laat los. Uurwerk betimmering niet origineel. Afmeting: 39 x 33 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met echappement uurwerk, achtdaags, halfuur-slag. Japy Frerer. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Twee soldaten bij stal
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Sophie H....... Twee soldaten bij stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco penkandelaar, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke messing Art Deco penkandelaar met krokodillenpoten. Circa 1930. Spanningsscheur lekrand. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen pronkvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

A. Schaap, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

A. Schaap. 20e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Vossenjacht
Resultaat: 75 EUR

Zilveren miniatuur, 800/000, vossenjacht. Miniatuur voorzien van 2 ruiters en 7 honden. 6x4x4cm. ca 50 gram. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poezen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, met een gecontourneerde beugel versierd met rozetten en banden met vossenstaartpatroon en culots. Voorzien van jasseronketting. MT.: Onduidelijk jl.:A:1860. 11x4cm. ca 64...

Gouden horloge
Startprijs 250 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Marti, met een vierkante kast, 16x16mm, met een rond klokje voorzien van een fijne rekband met goud, breedte 6 mm. Mechanisch Lengte 17 cm. In goede staat.

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 1809
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje met florale gravering Koninkrijk Holland 1807 - 1812. Mr. Gerardus Hendrikus Nieuwenhuizen-Leiden. Anno 1809. Gewicht: circa 29 gram. Afmeting: ø 4,7 cm. In goede staat...

Stationscomtoise met wekker
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren broche met carneool
Resultaat: 70 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, zeskantig gezaagd model met bloemdecor. In het midden bezet met een rond plat geslepen carneool. 52x52mm. ca 19,6 gram. Voorzien van onedele speld. In goede staat

Parelmoerkistje met div. lepels
Startprijs 120 EUR

Parelmoeren kistje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekig kistje met glazen deksel gevuld met 11 koffielepels, een suikerschep en een theeduim, allen versierd met gegraveerde steel met o.a. een mea...

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 240 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Startprijs 80 EUR

Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.

Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.