Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Oude Chinese Kantonese vaas met krijgers en craqueleglazuur + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale decors. Beschadigd. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Grote kom, rand gelijmd. Plat bord, chips. Diep bord, chips. Afmeting: 22 - 24 cm ø. In redelijke staat.
Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren vork met florale graveringen. Voorzien van een gesneden parelmoer heft. Mr. A. Graves Kooiman-Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zilveren natfruitschep, 833/000, met een opengewerkte bak met fruitdecor en een geschulpte rand voorzien van een steel met fruitdecor. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, jl.: I:1943. 23 cm. ca 78 gram. In goed...
Twee zilveren pennenarmbanden, 925/000, met platen en bewerking. breedte 5-6,5mm. lengte 19,5 cm. ca 37 gram.
Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.
Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.
Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.
Grote kwarts en rookkwarts, peervormig gefacetteerde kwarts, 125,8 ct en een ovaal gefacetteerde rookkwarts, 70,5 ct.
Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...
Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat
Brede zilveren armband, 835/000, met een ijsbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 20 cm. ca 33 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met grote open ronde schakels, ø 26 mm, met gematteerde tussenstukken. Voorzien van bakslot en veiligheid. 21 cm. ca 37 gram. In goede staat
Lang zilveren collier met plaathanger, 925/000. Ovaal gourmetcollier met rechthoekige plaathanger met schroefdetails. 24x38mm. Lengte collier 90 cm. Totaal ca 35 gram. In goede staat
Gouden oorknopppen, 585/000 in een soort wolknoop met een witgouden deel. ø 12 mm. ca 1,7 gram. In goede staat
Een 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met randfilet. Mr. W.F. Schuss-Amsterdam. Anno 1876. En een 835/000 zilveren zoutschep met gecontourneerd heft met filetrand. Mr. H.A. Schuss-A...
Lot met 24 smaragden rond geslepen, totaal ca 3,19 ct en een ovaal gefacetteerde granaat, ca 3,99 ct.
Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.
Pontiac horloge, Nageur, met een rond stalen kast zilverachtige wijzerplaat met oplichtende wijzers. mechanisch. En een zwart leren band.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met parels, Rechthoekig broche met 10 kleine zetkastjes bezet met 10 kleine pareltjes. Grootte 33x3,5mm. totaal ca 2,2 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een bloem volledig bezet met zirconia's. ø 9 mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren Deense Art Deco schep met versiering op de steel. Voorzien van gravure H. C.F. Heise. 1916. Gewicht: circa 93 gram. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Twee rond gefacetteerde smaragden, ø 6.2 mm, voorzien van wollige groene insluitsels. per stuk ca 0,60 ct.
Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...
Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...
Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat
Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot met c-voluten en putti hoofden. 17 cm. totaal ca 28,1 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met witte topaas, citrien en peridot. Ring met een grote rozet met in het midden diverse peridoot tenen versierd met een rand met citrien en witte topaas. Grootte kop 22x26mm, ...
Jacob Jensen dameshorloge, stainless steel, met kunststof band. kastnummer: 741 10871. Duidelijke gebruiksporen.
Pontiac horloge met een langwerpige kast uit staal en een rosé kleurige wijzerplaat en een zwarte band. mechanisch
Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 833/000. Stolp voorzien van slijpwerk met een zilveren knop met parelranden, geplaatst op een onderschotel met omgeslagen geschulpte rand voorzien van een ster ...
Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan
Zilveren armband met markesiet en onyx. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 26,2 gram. In goede staat
Grote ovaal gefacetteerde smaragd, 10x16,5x5,8mm, deels troebel en voorzien van olie-achtige insluitsels. ca 6 ct.
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Collier en armband met 3 rijen met zoetwaterparels en amethist, ø 8 mm, bevestigd aan een zilver vergulde bloemvormige sluiting met paarse stenen. ø 22mm. lengte 19-43 cm. in goede staat
Collier en armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 8mm, bevestigd aan een goud op zilveren sluiting in bloemvorm met groene stenen. ø 22 mm. lengte 19-41cm. In goede staat
Pontiac horloge, met ovaal gecontourneerde stalen kast, met creme kleurige wijzerplaat. mechanisch. Voorzien van een zwarte band.
Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw
Collier en armband, goud op zilver, 925/000, gevlochten gepunnikte schakel bevestigd aan een karabijnhaak. ø6 mm, 19-42cm. ca 21,4 gram. Als nieuw
Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Frans Jansen. '49. Stilleven met bloemen en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Oud Frans ontwerp. Geschilderd voor sinaasappelsap. 20e Eeuw. 'Lossade de lair pur'. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 83 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Twee vissers aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit. 1998/1999. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 187/250. Eén maal Mokum Red, nr. 42/250. Litho op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.