Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Louis Seize theestoof, 1800
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met messing binnenbak en lade. Circa 1800. Afmeting: 46 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Paardenhaam, 1900
Resultaat: 30 EUR

Paardenhaam. Hout met leder. Circa 1900. In goede staat.

4x Antiek gereedschap
Resultaat: 100 EUR

Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

5x Antiek gereedschap
Startprijs 65 EUR

Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandlampje
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse apothekers reiskist
Startprijs 420 EUR

Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco penkandelaar, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke messing Art Deco penkandelaar met krokodillenpoten. Circa 1930. Spanningsscheur lekrand. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Resultaat: 35 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Slavisch hesje, museumstuk 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek zeldzaam lederen klederdracht Slavisch kinderhesje museumstuk Afmeting: 41 x 45 cm. In goede staat.

2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek gietijzeren tafeltje
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bokaalglas, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke lamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Hollandse bak barometer
Startprijs 400 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen pronkvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.