Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Empire kandelaren, 1820
Startprijs 600 EUR

Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...

2x Kerkkandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Grote bronzen kandelaar
Startprijs 180 EUR

Zeer grote Neo Renaissance bronzen kaarskandelaar met cherubijnkoppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 138 cm. In goede staat.

Messing crucifix, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.

Ovale wandplaquette
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse ovale kopergeslagen plaquette met bachussen. Door K. Bartholomai 1894. Houten omlijsting. Afmeting: 41 x 48 cm. In goede staat.

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Betonnen tuinbeeld, Arabische vrouw
Startprijs 75 EUR

Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met snaarinstrument
Startprijs 60 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse bronzen kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met schroefdraad. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse classicistische crucifix op mahonie console. Houtgestoken Corpus Christi. Lichte fineerschade. Afmeting: 64 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Russisch presenteertablet 1930
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Antieke aansteker, 'Ridder'
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse benzine aansteker. Metalen ridder op bakeliet console. Met speeldoos, met onder andere het lied 'Burschen Herlichkeit'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.