Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat
Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw