Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Collier, divers
Startprijs 30 EUR

Vijf colliers uit o.a. gesneden been, gelukskralen en parels.

Collier met granaat
Startprijs 30 EUR

Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat

Plated beker, theepot en koektrommel
Startprijs 30 EUR

Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...

2 Parelcolliers
Startprijs 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat

2 Paar oorknoppen, verguld
Startprijs 30 EUR

Twee paar oorstekers, 925/000, met gekleurde stenen. Vierkant vergulde oorknoppen in het midden bezet met of een rond gefacetteerde rode of groene steen met daar omheen vier vakken met vier zirconia's...

4 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat

Herenhorloge Parnis
Startprijs 30 EUR

Groot rond horloge, chronograaf, Parnis, met gele wijzerplaat en een zwarte kunststof band. Nieuw

Ring met paarse steen
Startprijs 30 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

2 Amethisten
Startprijs 30 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Koralen collier met gouden slot
Startprijs 30 EUR

Collier met gefacetteerde koraalkralen, 6 mm, met daartussen kleine tonvormige koralen. Bevestigd aan een geelgouden veeroog met oog, 585/000. 45 cm. ca 18,2 gram. In zeer goede staat

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 30 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.

12 Messen, hoorn heft
Startprijs 30 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR

Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Oude lampenvoet, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Duits messing schaaltje
Startprijs 30 EUR

Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.

Glas in lood venster
Startprijs 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.

Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR

Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen schalen
Startprijs 30 EUR

Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Delen kristalglas
Startprijs 30 EUR

Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

11x Gebakschotels
Startprijs 30 EUR

Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.

Lot divers goudsteen
Startprijs 30 EUR

Lot divers antiek goudsteen + Engels keramiek. Circa 1870 - 1900. Bestaande uit: Vier schenkkannen (waarvan één beschadigd), suikerpot (goed), kastkom (gelijmd), twee kommen op hoge voet (goed). Afmet...

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Malachiet armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte plaat merk Horizon, mechanisch, ø 30. In goede staat

Zilveren armband, carneool
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat

Zilveren armband met blauwe zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren tennisarmband, 925/000, met ronde zetkasten bezet met blauw gefacetteerde zirconia's. breedte 4mm, 18,5 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. In goede staat

Gouden hanger met spin
Startprijs 35 EUR

Geelgouden ronde hanger, 585/000, opengewerkt met een spin. ø 17 mm. ca 0,9 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.

Zilveren ring met lemon kwarts
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een ovaal gefacetteerde lemonkwarts, in een zetkast met een geschulpte rand. ø 56, ca 8,2 gram. Nieuw