Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...
Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat
Twee paar oorstekers, 925/000, met gekleurde stenen. Vierkant vergulde oorknoppen in het midden bezet met of een rond gefacetteerde rode of groene steen met daar omheen vier vakken met vier zirconia's...
Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat
Groot rond horloge, chronograaf, Parnis, met gele wijzerplaat en een zwarte kunststof band. Nieuw
Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Collier met gefacetteerde koraalkralen, 6 mm, met daartussen kleine tonvormige koralen. Bevestigd aan een geelgouden veeroog met oog, 585/000. 45 cm. ca 18,2 gram. In zeer goede staat
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.
Lot divers antiek goudsteen + Engels keramiek. Circa 1870 - 1900. Bestaande uit: Vier schenkkannen (waarvan één beschadigd), suikerpot (goed), kastkom (gelijmd), twee kommen op hoge voet (goed). Afmet...
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte plaat merk Horizon, mechanisch, ø 30. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat
Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met ronde zetkasten bezet met blauw gefacetteerde zirconia's. breedte 4mm, 18,5 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. In goede staat
Geelgouden ronde hanger, 585/000, opengewerkt met een spin. ø 17 mm. ca 0,9 gram. In goede staat
Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.
Zilveren ring, 925/000, met een ovaal gefacetteerde lemonkwarts, in een zetkast met een geschulpte rand. ø 56, ca 8,2 gram. Nieuw