Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Oud glaswerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startprijs 40 EUR

Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

11x Diverse flacons
Startprijs 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

Tegel brandmeester Enschede
Startprijs 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Duitse Hummelfiguur
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...

Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met krijgers en craqueleglazuur + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale decors. Beschadigd. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Kantonees porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Grote kom, rand gelijmd. Plat bord, chips. Diep bord, chips. Afmeting: 22 - 24 cm ø. In redelijke staat.

Jugendstil bloembakje, 1915
Startprijs 40 EUR

Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tassa's
Startprijs 40 EUR

Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...

2x Meissen plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.

Frans tablet, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Lot oud porselein, divers (6x)
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...

3x Oude Gerold figuren
Startprijs 40 EUR

Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Startprijs 40 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese fles, 1920
Startprijs 40 EUR

Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke zilveren vork, 1880
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren vork met florale graveringen. Voorzien van een gesneden parelmoer heft. Mr. A. Graves Kooiman-Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren natfruitschep
Startprijs 45 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met een opengewerkte bak met fruitdecor en een geschulpte rand voorzien van een steel met fruitdecor. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, jl.: I:1943. 23 cm. ca 78 gram. In goed...

2 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren pennenarmbanden, 925/000, met platen en bewerking. breedte 5-6,5mm. lengte 19,5 cm. ca 37 gram.

Saffier en robijn
Startprijs 45 EUR

Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.

Lot robijnen en saffier
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Grote Kwarts en Rookkwarts
Startprijs 45 EUR

Grote kwarts en rookkwarts, peervormig gefacetteerde kwarts, 125,8 ct en een ovaal gefacetteerde rookkwarts, 70,5 ct.

Zilveren collier en hanger met zon
Startprijs 45 EUR

Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Antieke schelhoorn
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

3x Oud blikken speelgoed
Startprijs 45 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...

Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 45 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 45 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Zilveren bedelarmband
Startprijs 50 EUR

Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat

Zilveren matte armband
Startprijs 50 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met een ijsbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 20 cm. ca 33 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, met grote open ronde schakels, ø 26 mm, met gematteerde tussenstukken. Voorzien van bakslot en veiligheid. 21 cm. ca 37 gram. In goede staat

Lang zilveren collier met plaat
Startprijs 50 EUR

Lang zilveren collier met plaathanger, 925/000. Ovaal gourmetcollier met rechthoekige plaathanger met schroefdetails. 24x38mm. Lengte collier 90 cm. Totaal ca 35 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Gouden oorknopppen, 585/000 in een soort wolknoop met een witgouden deel. ø 12 mm. ca 1,7 gram. In goede staat

Zilveren suiker en zoutschep
Startprijs 50 EUR

Een 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met randfilet. Mr. W.F. Schuss-Amsterdam. Anno 1876. En een 835/000 zilveren zoutschep met gecontourneerd heft met filetrand. Mr. H.A. Schuss-A...

Smaragd en granaat
Startprijs 50 EUR

Lot met 24 smaragden rond geslepen, totaal ca 3,19 ct en een ovaal gefacetteerde granaat, ca 3,99 ct.

6 Vorkjes met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.

Pontiac vintage horloge
Startprijs 50 EUR

Pontiac horloge, Nageur, met een rond stalen kast zilverachtige wijzerplaat met oplichtende wijzers. mechanisch. En een zwart leren band.

Gouden broche
Startprijs 50 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met parels, Rechthoekig broche met 10 kleine zetkastjes bezet met 10 kleine pareltjes. Grootte 33x3,5mm. totaal ca 2,2 gram. In goede staat

Gouden oorstekers bloem met zirconia's
Startprijs 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een bloem volledig bezet met zirconia's. ø 9 mm. ca 1,4 gram. In goede staat

Twee delen zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.

Glazen en vaas met zilver (6x)
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Zilveren Deense Art Deco schep, 1916
Startprijs 50 EUR

Zilveren Deense Art Deco schep met versiering op de steel. Voorzien van gravure H. C.F. Heise. 1916. Gewicht: circa 93 gram. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

2 Smaragden rond
Startprijs 50 EUR

Twee rond gefacetteerde smaragden, ø 6.2 mm, voorzien van wollige groene insluitsels. per stuk ca 0,60 ct.

2 Zilveren gembervorken
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...

Zilveren pasteilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...

Zilveren juslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw

Zilveren bonbontang
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat

Verguld choker met zirconia
Startprijs 50 EUR

Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw

Zilveren armband met bijbelslot
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot met c-voluten en putti hoofden. 17 cm. totaal ca 28,1 gram. In goede staat

Zilveren ring met wittopaas, citrien en peridot
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring, 925/000, met witte topaas, citrien en peridot. Ring met een grote rozet met in het midden diverse peridoot tenen versierd met een rand met citrien en witte topaas. Grootte kop 22x26mm, ...

Jacob Jensen dameshorloge, Type 741
Startprijs 50 EUR

Jacob Jensen dameshorloge, stainless steel, met kunststof band. kastnummer: 741 10871. Duidelijke gebruiksporen.

Pontiac vintage horloge
Startprijs 50 EUR

Pontiac horloge met een langwerpige kast uit staal en een rosé kleurige wijzerplaat en een zwarte band. mechanisch

Kaasstolp met zilveren knop
Startprijs 50 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 833/000. Stolp voorzien van slijpwerk met een zilveren knop met parelranden, geplaatst op een onderschotel met omgeslagen geschulpte rand voorzien van een ster ...

Armband BWG
Startprijs 50 EUR

Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan

Zilveren markasiet armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband met markesiet en onyx. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 26,2 gram. In goede staat

Smaragd
Startprijs 50 EUR

Grote ovaal gefacetteerde smaragd, 10x16,5x5,8mm, deels troebel en voorzien van olie-achtige insluitsels. ca 6 ct.

2 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

2x Plated messing pauwen
Startprijs 50 EUR

Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Armband en collier met parel en amethist
Startprijs 50 EUR

Collier en armband met 3 rijen met zoetwaterparels en amethist, ø 8 mm, bevestigd aan een zilver vergulde bloemvormige sluiting met paarse stenen. ø 22mm. lengte 19-43 cm. in goede staat

Collier en armband van parels
Startprijs 50 EUR

Collier en armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 8mm, bevestigd aan een goud op zilveren sluiting in bloemvorm met groene stenen. ø 22 mm. lengte 19-41cm. In goede staat

Pontiac vintage horloge
Startprijs 50 EUR

Pontiac horloge, met ovaal gecontourneerde stalen kast, met creme kleurige wijzerplaat. mechanisch. Voorzien van een zwarte band.

Zilveren rijring met zwarte diamant
Startprijs 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

Collier & armband, goud op zilver
Startprijs 50 EUR

Collier en armband, goud op zilver, 925/000, gevlochten gepunnikte schakel bevestigd aan een karabijnhaak. ø6 mm, 19-42cm. ca 21,4 gram. Als nieuw

6 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met kastelen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.

Duitse gravure, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Startprijs 50 EUR

Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.

E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten
Startprijs 50 EUR

E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.

2x Oude etsen, Dorpsstraat/Notre Dame
Startprijs 50 EUR

Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 50 EUR

Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Frits Jansen, Stilleven bloemen en uien
Startprijs 50 EUR

Frans Jansen. '49. Stilleven met bloemen en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.

7x Antieke Franse ontwerpen
Startprijs 50 EUR

Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 50 EUR

Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.

Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Oud Frans ontwerp
Startprijs 50 EUR

Oud Frans ontwerp. Geschilderd voor sinaasappelsap. 20e Eeuw. 'Lossade de lair pur'. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 83 cm. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Vissers aan de kade
Startprijs 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Twee vissers aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, Bellona + Mokum Red
Startprijs 50 EUR

Twee werken van J.A. Smit. 1998/1999. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 187/250. Eén maal Mokum Red, nr. 42/250. Litho op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 50 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.