Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne gekleurde glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Parfumfles, Franco Moretti
Resultaat: 40 EUR

Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat

12x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

8x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse stopflacons, de meesten met goud omranding + zeven diverse glaasjes. Allen 20e eeuw. Afmeting: 8,5 - 15 cm. In goede staat.

7x Glazen/Kristallen flacons
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...

10x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.

Kopje Versace Rosenthal
Resultaat: 40 EUR

Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

2x Antieke borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

Lot Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Resultaat: 40 EUR

Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese snuiftabaksdoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.

3x Oud porselein/aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud porselein/aardewerk. Bestaande uit: Frans vaasje met landschap decor + aardewerken penselenpot China handbeschilderd,+ bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw, Frankrijk, hand beschadigd. ...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met tekst, tekens en landschappen. Haarscheur. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Chinese natuurstenen dolk
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese natuurstenen dolk met draak. In houder. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 47 x 6 cm.

Lot oud Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Polychrome Fayence plaquette met chinoiserie Geisha decor. Gemerkt. Circa 1900. Chip achterkant. Afmeting: 13 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Doos Chinees porselein (bloempotjes)
Resultaat: 40 EUR

Lot met Chinese bloempotjes. Eind 20e eeuw. Bestaande uit: Vier setjes van vier bloempotjes. Acht setjes van drie bloempotjes en twaalf losse bloempotjes. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden, 1880
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden, blauw/wit met bloemen decor en bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Keuls steengoed
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot Gouda plateel (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud Gouda Zuid Holland plateel. Letters F.P. Circa 1915. Eén dekselpot bodemrand chip. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Grote Imari dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

5x Imari kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.

Ring Goldvlies, met oranje steen
Resultaat: 35 EUR

Ring Goldvlies, goldplated, voorzien van een oranje steen met een smaragdslijpsel. ø 52. In goede staat

Zilver set, hanger & ring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren set met een collier met hanger en bijpassende ring, 925/000. Collier van bollen voorzien van cliphanger met grote groene steen, ø 16 mm, met bijpassende ring met groene steen. ø 13 mm, ø 54 t...

Zilveren zoutvaatje + schepje
Resultaat: 35 EUR

Een 800/000 zilveren schelpvormig zoutvaatje met vergulding op drie bolpootjes en oorgreep. En een 835/000 zilveren zoutschepje met schelpvormige bak en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. Gewicht...

Zilveren visitekaartendoos
Resultaat: 35 EUR

Zilveren visitekaartendoos, 925/000, met klepdeksel, deels voorzien van honingraat gravure. MT: R. Carr Ltd., Sheffield. K= 2010. Gewicht: circa 56 gram. Afmeting: 9,5 x 5,7 cm. In goede staat.

4 Antieke schaartjes
Resultaat: 35 EUR

Lot met vier antieke scharen, diverse scharen met o.a. een haan en druiven, in staal en plated. 10-15 cm. In redelijk goede staat.

Double oorhangers
Resultaat: 35 EUR

Double oorhangers, peervormig met geruwd oppervlak bezet met een zirconia, bevestigd aan brisures. 4 cm. In goede staat

Double medaillon met collier
Resultaat: 35 EUR

Double medaillon met collier, ovaal medaillon met graveerwerk in bloemvorm bevestigd aan een venetiaans collier. 25x42mm, incl. oog. lengte 70 cm. In goede staat

2 Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee miniaturen, een zilveren lantaarnlichter, 833/000, en een verzilverde man met hond. MT.: B.Verhoogt Hoorn.

Lot divers zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....

Sigarenhouder met goud
Resultaat: 35 EUR

Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat

Omega collier, goud op zilver
Resultaat: 35 EUR

Omega collier, goud op zilver, 925/000, breedte 4 mm, ca 12,6 gram. Als nieuw

Opaal ring, goud op zilver
Resultaat: 35 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw

2 Parelscollier.
Resultaat: 35 EUR

Twee parelcollier. Een verlopend collier van cultive parels, 4-7,5mm, 44 cm, zondersluiting en een collier van imitatieparels met witgouden sluiting, 585/000, met cultive parel. ø 6mm ca 100cm. Beide ...

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 35 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

H. Schallenberg, Zonnebloem
Resultaat: 35 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Resultaat: 35 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels + haardscherm
Resultaat: 35 EUR

Lot van negentien diverse antieke tegeltjes met diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. En een messing haardscherm met oude Hollandse voorstelling. Afmeting: 62 x 53 cm. In goede staat.

3x Antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...

2x Koetslampen
Resultaat: 35 EUR

Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Messing inktstel, 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.

7x Antieke tinnen maten
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Resultaat: 35 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Oud Chinees/Japans lakwerk
Resultaat: 35 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Oude meerschuim tabakspijp
Resultaat: 35 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Roco 43507 A Re 4/6 12323
Resultaat: 35 EUR

Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat

Doos met diverse verpakkingen
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke tabak/reclame
Resultaat: 35 EUR

Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...

Oude duivenklok
Resultaat: 35 EUR

Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.

Duitse bretterstoel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Oude spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Resultaat: 35 EUR

Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Oud Perzisch bidkleed, 80 x 130 cm
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 80 x 130 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 210 x 172 cm
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, Iran. Rood/blauw van kleur. Afmeting: 210 x 172 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Copier Leerdam bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén gemberpot met rondom landschap decor, 18e eeuw. Eén theepot met vogel en bloesem decor, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 35 EUR

Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...

Terracotta vaas
Resultaat: 35 EUR

Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.

3x Oude porseleinen vogels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Grote zilveren hanger met roze agaat
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met een ovaal cabouchon geslepen roze agaat, 25x33mm. Voorzien van groot zilveren hangeroog. 5x2,5cm. ca 11,5 gram. In goede staat.

Zilveren broche en vliegtuig
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche en een witmetalen dasklem met vliegtuig. Broche met geemailleerde spelende kinderen en een dasklem met een vliegtuig.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met diverse sieraden, o.a. broches, armband met kwartsstenen, horloges en parelcolliers.

Antiek zilveren vork, 1851
Resultaat: 30 EUR

Antiek 835/000 zilveren vorkje met Biedermeier graveringen. Mr. I.N. Kramer-Amsterdam. Anno 1851. Gewicht: circa 12 gram. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat

Gouden oorstekers met parel
Resultaat: 30 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel. Oorknoppen met een bloemvorm in het midden bezet met een kleine parel, ø 3mm, ø oorknop 6,5 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

Zilveren hanger met peridot, blauw topaas
Resultaat: 30 EUR

Ronde zilveren hanger, 925/000, met peridot en blauw topaas. Een ronde hanger met in het midden een blauw topaas, daaromheen een rand met 6 peridots en daaromheen een rand met 16 blauw topazen. ø hang...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...

Zilveren choker saffier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren choker, 800/000 met saffier en zirconia's. Venetiaans collier met in het midden een V-vormig element bezet met ovaal gefacetteerde saffieren en zirconia's. 43 cm. ca 10,6 gram. In goede staat

Ring (bwg) met rode steen
Resultaat: 30 EUR

Elegante ring, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 2 steentjes. ø53 ca 1,7 gram In goede staat

Lot diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met o.a. 2 paar zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een parel en met een rosé hanger, een paar oorknoppen met zoetwaterparel, diverse broches en colliers..

Diverse plated delen
Resultaat: 30 EUR

Doos vol met diverse plated artikelen, 20e eeuws