Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke etalagepoppen, 1920
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek reclamebord schoenmaker, 1910
Resultaat: 200 EUR

Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad pendule met bronzen versieringen. Circa 1880. Craquele schildpad. Emaille wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 22 x 11 ...

2x Japanse lakwerk piedestals
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.

Antiek Louis Seize secretaire
Resultaat: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese hocker, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.

Antieke penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.

Empire divan, 1820
Resultaat: 200 EUR

Empire mahoniehouten diva bank met goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 80 x 70 x 205 cm. In goede staat.

Eiken kast met glas, 1860
Resultaat: 200 EUR

Eén-deurs vitrinekast. Massief eiken. Circa 1860. Gebogen kop/pootjes. Zuid-Duitsland/Tsjechië. Afmeting: 174 x 95 x 43 cm (hxbxd). In goede staat.

Kamerscherm, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.

Antiek kersen/mahonie nachtkastje
Resultaat: 200 EUR

Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.

Jalouzie hoekkast 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 267 x 358 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch rood kleed met florale decors. Afmeting: 267 x 358 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Pelikaan
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Naakte man op paard
Resultaat: 200 EUR

Bronzen beeld. Naakte man op paard, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Lange Lijs bord, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.

Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...

Antieke pronk dekselvaas, 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bolvaas
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met waterlelie/vogel/insecten/florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Oud Chinees drakenbord
Resultaat: 200 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met roze korund
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met roze korund. Ring met een grote ovaal gefacetteerde roze korund, 11,5x10mm, ø 53. ca 4,3 gram. In goede staat

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Resultaat: 190 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

L. Landré, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 190 EUR

L. Landré. Circa 1930. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Resultaat: 190 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

2x Antieke emaille reclameborden
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860
Resultaat: 190 EUR

Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Italiaans bar meubel, 1980
Resultaat: 190 EUR

Italiaans notenhouten bar meubel. Tweede helft 20e eeuw. In Renaissance-stijl met ijzeren vensters en draaibare bar achter snijwerk. Mooie kwaliteit ! Twee-delig. Afmeting: 170 x 95 x 53 cm. In goede ...

Bronzen beeld, Naakte vrouw
Resultaat: 190 EUR

Bronzen naakte vrouw op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Glans platelen klokkenstel, 1915
Resultaat: 190 EUR

Gouda's polychrome platelen Jugendstil klokkenstel. Circa 1915. Afmeting: 14,5 - 28,5 cm. In goede staat.

Imari siervaas, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1863
Resultaat: 185 EUR

Fraaie zilveren slatang, 833/000, gecontourneerd model met gedreven bloemen en gegraveerde voluten, MT.: Koops & Lang, Rotterdam, jl.:d:1863. 28 cm. ca 185 gram. In zeer goede staat

Louis Philippe chiffoniere, 1860
Resultaat: 185 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere ladenkast met parelmoer beslag. Circa 1860. Afmeting: 160 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Djokja zilveren schalen en bakje
Resultaat: 180 EUR

Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 180 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...

Hobbe Smith, Riviergezicht
Resultaat: 180 EUR

Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.

P. Renard, Hollands strandgezicht
Resultaat: 180 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

Chinese ivoren penselenhouder
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.

Historisme plafondlamp, 1890
Resultaat: 180 EUR

Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Religieus paneel in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896.
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. Het bijzondere aan deze pop is de opening in haar wenkbrauwen, waarin echt haar is aangebracht. Ze heeft een geleed lijf en een pr...

Antieke emaille Orion thermometer, 1920
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke emaille thermometer. Orion getrou bij hitte en kou. Motorolie. Jan van Heyningen Fabriek. Circa 1920. Afmeting: 85 x 20 cm. In goede staat.

10x Oude/antieke emaille borden
Resultaat: 180 EUR

Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.

3-Delig Klokkenstel, 1900
Resultaat: 180 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...

Cilindersecretaire, 1820
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.

Duits beschilderde hoekkast
Resultaat: 180 EUR

Zuid-Duitse beschilderde Barok-stijl tabernakel hoekkast met diverse lades. Circa 1900. Afmeting: 217 x 110 x 80 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese borden, divers
Resultaat: 180 EUR

Zes stuks antieke Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere Imari. Haarlijnen en of chips. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinees karperbord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén cup met tekst, figuur en kippen decor, met bodemmerk. Eén kom met fabeldieren, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 7 - 15,5 cm. In goede staat.

3 Polshorloges
Resultaat: 175 EUR

Lot met 3 horloges, een invicta met double band in originele doos met papieren, een stalen automatisch horloge met zwarte plaat en leren band en een double horloge met rode schakels en plaat. voorzien...

Zilveren tafelbel, 1856
Resultaat: 175 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat

Zilveren pijpcomfoor, 1842
Resultaat: 175 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rond model geplaatst op 3 bewerkte poten met bloemdecoratie en houten voetjes. de rand van het comfoor is versierd met een opengwerkt floraal patroon met graveerwerk. Vo...

Brede gouden ring met robijn
Resultaat: 175 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Bolle ring met 7 markiesgeslepen robijnen met daartussen een golvende lijnen met witgouden bewerking en enkele singlecut diamanten. breedte 11 mm...

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Resultaat: 175 EUR

19e Eeuws rozenhouten Frans nachtkastje met drie lades, marmerblad en messing. Lichte fineerschade. Afmeting: 82 x 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Franse kan
Resultaat: 170 EUR

Zilveren melkkan, 950/000 Frans, op ronde voet met getorste cannelures versierd met cartouchen en bladdecoraties. Rococo-stijl. 17x11x15cm. ca 303 gram. MT.: vermoedelijk Henri Soufflet, 1884-1910. I...

Zilveren chatelaine met signetten
Resultaat: 170 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat

Onduid. gesig., Stadsrand met zigeunerkamp
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oesters
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, oesters, brood en tinnen bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen
Resultaat: 170 EUR

Ids Wiersma. Lot tekeningen/etsen (11x). Gemengde technieken op papier. Afmeting: 5 - 24 cm. In goede staat.

Antiek gietijzeren tafeltje
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.

Gouden 10 Gulden munt
Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.

Rook reclamebeeld, John Thomass
Resultaat: 170 EUR

Gipsen rookreclame John Thomass. Circa 1950. Negroïde man met sigaret. Afmeting: 40 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Antiek emaille bord Torpedo
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 170 EUR

Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.

Empire tafel, 1820
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.

Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.

Groot Perzisch tapijt, 230 x 320 cm.
Resultaat: 170 EUR

Groot dik Perzisch meerkleurig tapijt met florale decors. Afmeting: 230 x 320 cm. In goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 180 x 100 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed in donkere aardetinten. Afmeting: 180 x 100 cm. In goede staat.

Groot 2-delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.

4x Vall. Lambert kristalglazen kandelaren
Resultaat: 170 EUR

Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Vijf stuks diverse Chinees porseleinen borden met blauwe decors. 18e Eeuw. Twee gaaf, twee haarlijn en één met chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese koraal stukken
Resultaat: 170 EUR

Twee maal oude bewerkte Chinese stukken koraal met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Baardmankruik, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 165 EUR

Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat

Gouden Zeeuwse knop
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden Zeeuwse knop, 585/000, als broche. 25 mm. ca 7,0 gram. Iets gedeukt verder in goede staat

Marmelade- & kandijpot met zilver
Resultaat: 160 EUR

Kristallen marmelade- en kandijpot met zilver, 833/000. Marmeladepot op onderschotel met Fries glas, voorzien van zilveren knop met parelrand, ø12x19cm, en een kandijpot met ruit- en waaierslijpsel ge...

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 160 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, voorzien van puntbak en een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde versierd met graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/Sneek, 1845-1902. le...

Zilveren theelicht & brander, 1868
Resultaat: 160 EUR

Zilveren comfoor met brander, 833/000, op houten basement. Rond theelicht op 3 poten geplaatst op een rond houten basement met 3 houten pootjes. Voorzien van een zilveren brander. MT.:H.Adema, Leeuwar...

Bloedkoralen ketting & goud
Resultaat: 160 EUR

Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...

Zilveren kruis met zwart en wit diamant
Resultaat: 160 EUR

Fraai zilveren kruis, 925/000, met diamanten. Kruis met in het midden 2 rijen met kleine zwarte diamanten, in een verlaagde laag zit een rand met kleien witte diamanten. Totaal ca 0,76 ct. 18x35mm. Ni...

A. Keyzer, Drentse boerderij met herder en schapen
Resultaat: 160 EUR

Anthony Keyzer. 1897 - 1961. Drentse boerderij met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten
Resultaat: 160 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Willst Du den Heiden Hilfe schicken + papier maché en blik Skarbonka + missie spaarpot, Dank U, op houten basement Sint -Antonius. Afmeting: 17...

Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905. Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar op een papier-maché lijf. Antieke kleding. Lengte 54 cm.

2x Antieke Verkade blikken
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame antieke Verkade Toffee kruideniersblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 27 x 31 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Van Melle's blikken
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame antieke van Melle's Toffee kruideniersblikken. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 31 x 29 x 20 cm / 42 x 25 x 23 cm. In goede staat.

9 Delen groen emaille, goudrand
Resultaat: 160 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.