Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven
Resultaat: 325 EUR

G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

Veronica Pellan?, Modern abstract
Resultaat: 325 EUR

Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 325 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

2x Emaille bord Kanis & Gunnink
Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...

Italiaanse spiegel
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1890
Resultaat: 325 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Kabinet mahonie, 1850
Resultaat: 325 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 150 x 103 cm.
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Pierrot
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Groot Wedgwood servies
Resultaat: 325 EUR

Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...

11x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...

10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Art Deco porselein, 1920
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon kom
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

Drie-delig Imari kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Majolica parapluhouder
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 320 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke paspoppen + accessoires, 1920
Resultaat: 320 EUR

Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.

Etalage beeld, Kaiser Brust caramel
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren theekan
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren theekan, 800/000, ovaal model met cannelures en een parelrand, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van een scharnierend deksel met een pijnappel met acanthusblad als knop. En een ...

W. Müller, Meisjesportret Maria Miniscalo
Resultaat: 300 EUR

W. Müller. Eind 19e eeuw. Meisjesportret Maria Miniscalo. Houtskool opgehoogd met wit. Buitengewone kwaliteit !! Gemengde techniek op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Paul Citroen, Meisjesportret
Resultaat: 300 EUR

Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Koe met kippen
Resultaat: 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 300 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.

Amerikaanse kruideniers koffiemolen, 1890
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bakkerspop, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrinekast.. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 215 x 120 x 43 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zuilen en messing, Korintische capitellen en messingbeslag. Afmeting: 215 x 180 x 52 cm. In goede staat.

Art Deco theetafel op wieltjes
Resultaat: 300 EUR

Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.

5x Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen
Resultaat: 300 EUR

Vijf Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 64 cm. In goede staat.

Eiken kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten kussenkast met zwarte halve zuilen. Neo Renaissance. Tweede helft 20e eeuw. Uitneembaar. Afmeting: 198 x 180 x 75 cm. In goede staat.

Vertico met zuilen
Resultaat: 300 EUR

Vertico met zuilen. Met uitgesneden panelen in bloemmotief. Twee deuren, één lade. Afmeting: 137 x 107 x 47 cm. In goede staat.

Vertico met opzet, 1880
Resultaat: 300 EUR

Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 300 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.

2x Zeldzame oude Familie Rose borden
Resultaat: 300 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.

5x Chinese Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decor. Twee borden haarlijn en minimale randchip mogelijk. Afmeting: ø 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.

Aparte oude Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen vaas met kat-achtige dieren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Louis Philippe Vertico
Resultaat: 295 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe Vertico met volle Korinthische zuilen en snijwerk opstand. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Eiken Barok commode, 18e eeuw
Resultaat: 285 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Zilveren servies 4-delig
Resultaat: 280 EUR

Zilveren servies, 835/000, met theekan, melkkan, suikerpot en lepelvaasje. Bolmodel met smalle bewerkte rand, voorzien van houten grepen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:G:1941. 21x14x16 cm, 1...

Gouden armband met diamant
Resultaat: 280 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...

Jean Leon, Carrousel met figuren
Resultaat: 280 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Carrousel met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Groot blik, Deventer stoom koffiebranderij
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrine opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Mooie patina. Afmeting: 199 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Louis Philippe vitrinekast, 1860
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Twee-deurs met verstelbare schappen. Afmeting: 163 x 105 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Weense bronzen buste, door E. Villanis
Resultaat: 280 EUR

Antieke Weense beschilderde bronzen buste. Oriëntaalse vrouw met oorringen. Door Emmanuël Villanis. 1858 - 1914. Verf beschadigd. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren trommel
Resultaat: 275 EUR

Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...

Witgouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 275 EUR

Witgouden klapring, 585/000, met diamant en saffier. Witgouden ring met een dubbele scharnierende band met aan de ene zijde een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten en aan de andere zijde een...

Zilveren broekstukken, Zeeuws
Resultaat: 275 EUR

Zilveren Zeeuwse broekstukken, 833/000, voorzien van een gekroond wapen met staande leeuwen. MT.: P. Baartwijk, Schoonhoven, Nieuwpoort. jl.:C:1937. ø7 cm. ca 88 gram. In goede staat

Zilveren lepeldoos met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met lepels. Rechthoekig gecontourneerde doos versierd met allegorische voorstellingen op het deksel en aan de zijkanten. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: onduidelijk, Sch...

Empire-stijl wandlampen, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese emaille vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Emaille reclameborden
Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...

Secretaire dubbelgebogen
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse Barok-stijl secretaire met openstaande knieën en lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1860
Resultaat: 275 EUR

Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel, 1870
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met groen viltblad. Circa 1870. Afmetig: 76 x 92 x 45 cm / 76 x 92 x 90 cm. In goede staat.

Vitrinekast geslepen glas, 1880
Resultaat: 275 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dansende dame
Resultaat: 275 EUR

Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose schaal
Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schaal met gecontourneerde omranding, goudvissen en figuren decors rondom. Iets vervaagd. Afmeting: 7 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Antieke celadon drakenvaas
Resultaat: 275 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees Kang Xi bord
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt diep bord met figuren in tuin decor. Afmeting: 4,3 x 18,7 cm ø. In goede staat.

5-Delig kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Zeldzame mahoniekast, 1820
Resultaat: 270 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kast met schappen en lades. Circa 1820. Uitneembaar. Lichte fineerschades zijkanten onder. Afmeting: 209 x 185 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke speelgoedpop, 19e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...

Lot oude/antieke reclameborden
Resultaat: 260 EUR

Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco ontwerp Holland-Amerika lijn
Resultaat: 260 EUR

Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.

Antieke bronzen erotische sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Gouden tientje in gouden rand
Resultaat: 255 EUR

Gouden tientje, 1897, geplaatst in een geelgouden brede rand met filigrain, versierd met rose gouden appliqueen. ø 32 mm. ca 11,2 gram. In goede staat

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Resultaat: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Zilveren bestek ( 24x)
Resultaat: 250 EUR

Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat

Zakhorloge
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...

Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...

A.M. Gorter, Eenden aan de waterkant
Resultaat: 250 EUR

A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Eenden aan de waterkant met knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Korthals, Strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Engel liggend op kruis
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.

Van Mourik, Platbodem op zee
Resultaat: 250 EUR

Van Mourik. 20e Eeuw. Hollandse School. Platbodem op zee. U.K. 6 in de zeilen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland
Resultaat: 250 EUR

Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Vissers in landschap
Resultaat: 250 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met twee vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse School, Fries interieur
Resultaat: 250 EUR

Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.

A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede
Resultaat: 250 EUR

A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.

B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg
Resultaat: 250 EUR

B.C. van Ettinger. 1975. 1916 - 1991. Straat in Voorburg, stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

2x Bronzen pronkvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

3x Antieke Van Melle's toffee blikken
Resultaat: 250 EUR

Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.