Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Doos vol met oude kinderspelen. Onder andere: Domino, schaaldozen, blokkendoos et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Glazen ogen en een geleed lijf van papier-maché. Ze draag...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...
Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. Gemerkt met L.C. en een Anker, Ze heeft grote glazen ogen, een originele haren pruik en een Frans geleed lichaam. Ze is geheel antiek gekleed. 62 cm.
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.