Märklin/Hamo H0 8343 BR 243 897-6 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 8341 BR 143 001-6 (AEG) met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 3334 Cernay 26-004, verpakking niet origineel, in goede staat.
Märklin H0 34302, E-lok Re 446 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22539, E-lok Starlight Express met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62836, BRKS ER 20-014 met originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...
Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een borstkop van porselein en zit op een lijf van katoenen stof. De onderarmen zijn van papier -maché. Lengte 47 cm.
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. Het bijzondere aan deze pop is de opening in haar wenkbrauwen, waarin echt haar is aangebracht. Ze heeft een geleed lijf en een pr...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. Een lijf van wasdoek met een borstkop van porselein en onderarmen en benen van papier-maché. Mooie glasogen met wimpers en een pruik van moh...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.