Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Märklin H0 34305
Resultaat: 60 EUR

Märklin H0 34305, E-lok Re 446 (SBB Swisscom) met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 43191 Alpia
Resultaat: 55 EUR

Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 43191 Alpia
Resultaat: 55 EUR

Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885.
Resultaat: 600 EUR

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...

Pop
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen badpop met zwart haar, Duitsland ca. 1900. Lengte 41 cm.

2x Pop
Resultaat: 90 EUR

Papier-maché poppenhuispopje, ca. 1900. Een mooi meisje met fijn beschilderde oogjes. Lengte 15 cm.Wassen pop, gegoten in een mal, glazen ogen, Engeland ca. 1840. Originele pruik van schapenvacht en a...

2x Pop
Resultaat: 70 EUR

Twee Halfdolls, porselein en stof. Duitsland ca. 1920. Beide met originele kleding. Daarbij één halfdoll incompleet.

Antieke pop, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

3x Pop
Resultaat: 120 EUR

Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...

Trix H0 28020, DB 140 854-1
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 28020, E-lok DB 140 854-1 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 E-lok E05 002
Resultaat: 55 EUR

Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.

Brawa H0, 0203, DB 142 255-9
Resultaat: 50 EUR

Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22200, Porsche 152 041-0
Resultaat: 75 EUR

Trix H0 22200, E-lok, BR 152 041-0 "Porsche" met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22737, BR 152 902-3
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 22737, E-lok BR 152 902-3 "Rhenus" met originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57...

4x Oude Mahjong spelen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinese Mahjong spelen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 47 cm. In goede staat.

Trix H0 22755, RAG 825
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 22755, Diesellok RAG 825 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22556, 120 139-1
Resultaat: 55 EUR

Trix H0 22556 E-lok BR 120 139-1 DB met originele verpakking en in goede staat.

Kindergrammofoon met platen
Resultaat: 90 EUR

Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits blikken speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Windmolen met mechanisme voor stoommachine. Ouderwetse winkelkassa. Ouderwetse winkelweegschaal. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Antieke bewegende klederdracht pop op bank
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke mechanische klederdracht pop op houten gestoffeerde bank. Stoffen pop met echt haar. Mechaniek wiegt baby. Afmeting: 66 x 63 x 30 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

7x Oude bllikken kinderspaarpotten
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 65 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.