Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB 140 854-1 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.
Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22755, Diesellok RAG 825 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22556 E-lok BR 120 139-1 DB met originele verpakking en in goede staat.
Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.