Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse celluloid pop (jongen). Met gemodelleerd haar. 40-er Jaren. M.H. made in Japan. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke mechanische klederdracht pop op houten gestoffeerde bank. Stoffen pop met echt haar. Mechaniek wiegt baby. Afmeting: 66 x 63 x 30 cm. In goede staat.
Drie maal Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Windmolen met mechanisme voor stoommachine. Ouderwetse winkelkassa. Ouderwetse winkelweegschaal. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Trix H0 22556 E-lok BR 120 139-1 DB met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22755, Diesellok RAG 825 met originele verpakking en in goede staat.
Vier oude Chinese Mahjong spelen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 47 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57...
Trix H0 22737, E-lok BR 152 902-3 "Rhenus" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22200, E-lok, BR 152 041-0 "Porsche" met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB 140 854-1 met originele verpakking en in goede staat.
Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee Halfdolls, porselein en stof. Duitsland ca. 1920. Beide met originele kleding. Daarbij één halfdoll incompleet.
Papier-maché poppenhuispopje, ca. 1900. Een mooi meisje met fijn beschilderde oogjes. Lengte 15 cm.Wassen pop, gegoten in een mal, glazen ogen, Engeland ca. 1840. Originele pruik van schapenvacht en a...
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 34305, E-lok Re 446 (SBB Swisscom) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22549, DB 101 008-1 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 72922, CD 751 041-5 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62918, CSD T 478.3174 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 97705 H0 Diesellok Rh 2016 920-8 (Adria Transport) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59451 H0 E-Lok BR 101 100-6 (Stadtwerke) met originele verpakking in ...
Roco 43610 H0 set (by Gieffeci nr 2495/3100) E-lok FS E646 005 met originele verpakking en in goede staat
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat
Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Lot oud Duits blikken speelgoed. Onder andere: Technofix Int. Airways, Technofix Coney Island, Kraus treinset, blikken opdraaiboot (Kao Germany-Kellermann), Wilesco stoommachine met toebehoren. Afmeti...
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Märklin/Hamo H0 38615 E-lok Re 4/4 460 023-5 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 38612 E-lok Re 4/4 460 021-9 "Le Lait" met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 38612 E-lok Re 4/4 460 021-9 "Le Lait" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22748, E-lok BR 1116 902-6 "Siemens" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22715, E-lok ÖBB 1016 002-6 met originele verpakking en in goede staat.