Negen zakken vol diverse model auto's. 20e Eeuw. Onder andere: Matchbox, Majorette, Solida et cetera. In redelijke staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...
Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.
Doos vol met oude kinderspelen. Onder andere: Domino, schaaldozen, blokkendoos et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Celluloid popje, Japan ca. 1950. Gemaakt in Japan. Lengte 20 cm.Papier-maché popje, ca. 1930, glazen ogen. (Geld om een pop te kopen was er vaak niet, dus bijzonder dat het nog bewaard is gebleven) Le...
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...
Twee Halfdolls, porselein en stof. Duitsland ca. 1920. Beide met originele kleding. Daarbij één halfdoll incompleet.
Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...
Papier-maché poppenhuispopje, ca. 1900. Een mooi meisje met fijn beschilderde oogjes. Lengte 15 cm.Wassen pop, gegoten in een mal, glazen ogen, Engeland ca. 1840. Originele pruik van schapenvacht en a...
Porseleinen pop, Walther & Sohn, Thüringen, ca. 1820, malnummr 200, Gemerkt W & S mrt kroontje. Glazen slaapogen, een pruik van mohair, (haar van de angorageit). Lengte 16 cm.Porseleinen pop, Gebroede...
Porseleinen pop. Armand Marseille. Malnummer 390. Duitsland. Circa 1900. Ze heeft een porseleinen hoofd en glazen ogen. Verder een geleed lijf en een pruikje van echt haar. Lengte: 30 cm. Porseleinen ...
Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 275, ca. 1915, Ze heeft een porseleinen borstkop met een haren pruik en glazen ogen. Haar lijf is van zeildoek met onderarmen van papier-maché. Ze draagt anti...
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. Niet gemerkt, dus maker onbekend. Ze heeft glazen ogen, een haren pruik en mooie, antieke zijden kleding. Geleed lijf van papier-maché en hout. Lengte 43 cm.
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897. Ze heeft antieke kleding en een pruik van mohair. Het lijf is ongeleed. Lengte 50 cm.
Märklin/Hamo H0 3829 E-lok BR 191 099-1 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 8369 E-lok BR E19 12 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22462 DRG E52-30 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43170 VBK 803 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43179 Apollo Optik met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Roco H0: 1x 43186 Reissdorf Kolsch met andere verpakking in goede staat en 1x 43194 Doornkaat met originele verpakking in goede staat
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Roco H0: 1x 43193 Dom Kolsch met originele verpakking in goede staat en 1x 43190 Night & Day met originele verpakking in goede staat
Roco H0 43183 Persil met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Fleischmann H0: 1x DB 103 115-2 en 1x Asea Re 1010, beide zonder originele verpakkingen, in goede staat
Märklin/Hamo H0 8343 BR 243 897-6 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 8341 BR 143 001-6 (AEG) met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 3334 Cernay 26-004, verpakking niet origineel, in goede staat.
Märklin H0 34302, E-lok Re 446 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 34305, E-lok Re 446 (SBB Swisscom) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22749, Serie 23 (2338) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22549, DB 101 008-1 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen H0 in andere verpakkingen: 1x Trix H0 22744 , Re 4/4 SBB FFS en 1x Märklin 3754 AEG 120 002-1 in goede staat.
Trix H0 22539, E-lok Starlight Express met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62429, E-lok DB 189 044-1 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62688, D-LM 189 912-9 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62412, RENFE 250 603-8 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62836, BRKS ER 20-014 met originele verpakking en in goede staat.