19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.
Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal met monogram A.W.H. en versieringen. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.